Od danas plaćanje parkinga putem SMS-a

Građani Bijelog Polja od danas će parking moći da plate putem SMS-a, saopštio je za Radio Bijelo Polje direktor Parking servisa, Ismar Ćorović.

On je kazao da je broj za plaćanje 14570, te da je isti za sve zone, a prilikom slanja poruke neophodno je da korisnici usluga Parking servisa upišu broj zone (1, 2 ili 3), kao i broj registarskih oznaka.

„Cijene parkinga su od 0,40 do 0,60 eura po satu“, naveo je direktor Parking servisa.

Uvođenjem plaćanja parkinga putem SMS-a, prema riječima Ćorovića, zaokružuje se model naplate koji se primjenjuju svuda u svijetu.

„Uslugu parkinga građani mogu platiti kod inkasanta, kupovinom karte na biletarnici Gradske garaže, imamo i automate, kao i plaćanje kreditnom karticom putem aplikacije Easy Park, a sada i SMS“, istakao je Ćorović.

Izvor: Radio Bijelo Polje

bijelopoljeserp takipteknik seo rehberiicerik optimizasyonuyerel seogoogle algoritma guncellemeleribacklink stratejileribacklink nedirdofollow nofollow backlinkguest post backlinkanchor text optimizasyonubroken link buildingcore web vitals seoschema markupsite hizi optimizasyonumobile first indexingxml sitemap robots txtseo uyumlu icerikanahtar kelime arastirmasieeat google kalitegoogle analytics seorakip analizi seoseo raporlama metriklerigoogle my business seoyerel arama siralamameritking