Ulica Slobode br. 5 +382 (0) 50 432 630 Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Otvoren poslovni objekat autocentra DAS

Predsjednik Opštine Bijelo Polje Aleksandar Žurić otvorio je danas poslovni objekat firme auto centar “DAS” vlasništvo Saše Popovića koja, pored standardnih automehaničarskih, pruža i kompjuterske dijagnostičke usluge za skoro sva vozila pitničkog programa.

Predsjednik Žurić je na otvaranju rekao da ovaj objekat postaje jedan bitan dio mozaika zvanog novo i moderno Bijelo Polje.

- Ovakvi objekti pokazuju da Bijelo Polje stvara ambijent u kojem privatnici mogu svojim preduzetništvom i radom da stvore dobru firmu u kojoj će i zaposleni biti zadovoljni, istakao je predsjednik Žurić.

Vlasnik auto centra “DAS” Saša Popović istakao je da je ova firma počela 2002. godine, sa tri radnika i u skromnim uslovima.

- Danas smo napravili nov objekat sa najsavremenijim aparatima za registraciju vozila i usluga servisa, kazao je Popović.