Poštovane sugrađanke i sugrađani islamske vjere,
u ime Opštine Bijelo Polje i u svoje lično ime, upućujem vam najiskrenije čestitke povodom nastupajućeg Kurban Bajrama, sa željom da praznične dane provedete u dobrom zdravlju, miru, porodičnoj sreći i međusobnom razumijevanju.
Neka Kurban Bajram podsjeti na vrijednosti solidarnosti, humanosti, praštanja i zajedništva, koje su temelj svakog naprednog i skladnog društva. U duhu praznika, neka među nama budu još snažnije međusobno poštovanje, tolerancija i spremnost da jedni drugima pružimo podršku.
Želim da bajramski dani donesu radost u vaše domove, a našem gradu dodatni mir, napredak i zajedničku vjeru u bolju budućnost.
Bajram šerif mubarek olsun!
Predsjednik Opštine Bijelo Polje
Petar Smolović
























.jpg)