Na šetalištu pored Lima, novom omiljenom mjestu za rekreaciju Bjelopoljaca, postavljena je javna česma. Izgradnjom česme, DOO „Vodovod Bistrica“ napravio je još jedan korak ka unapređenju ambijenta ovog dijela grada.
Mislili smo i na posjetioce novootvorene šumske eko-staze „Vrnjik“, pa je i na parking prostoru, na samom početku staze postavljena česma.
Voda je zdravlje, baš kao i boravak na šetalištu pored Lima i na Vrnjiku. Čuvajte svoje zdravlje i ne zaboravite na redovno osvježenje.


























.jpg)