Centralni gradski park u Bijelom Polju dobio je novi sadržaj!
Sekretarijat za stambeno-komunalne poslove i saobraćaj Opštine Bijelo Polje, realizovao je aktivnosti na dopuni sadržaja u parku, sa ciljem da ovaj prostor bude još ljepše, funkcionalnije i prijatnije mjesto za boravak svih građana. Na postojećem igralištu dodate su klackalice, ljuljaške i vrteške.
Nastavljamo da uređujemo i unapređujemo javne površine, stvarajući ambijent u kojem će uživati djeca, mladi i porodice.
























.jpg)